image
Proč je opalescence bělení nejlepší volbou pro vás
  • Od Jana Stejskalová
  • 23/08/23
  • 0
Proč je opalescence bělení nejlepší volbou pro vás

Úvod do světa bělení zubů

Ahoj! Jmenuji se Jana a žiji ve městě Liberec. Má oblíbená kavárna zde je... počkejte chvilku, nesmím odbočovat od tématu. Takže, o co se zde jedná? Dneska se zaměříme na bělení zubů, konkrétně na značku Opalescence. Možná se ptáte, proč zrovna Opalescence? Opravdu, proč byste měli investovat své peníze a čas do této značky, když je na trhu tolik jiných možnosti? Odpověď na toto se dozvíte v následujících odstavcích. Práci si oblíbíte, pokud si ji budete vychutnávat. Ano, i čištění zubů může být zábavné - pokud máte správný produkt."

Science-fantasy za bělením zubů

Bělení zubů. Zní to skoro jako science-fantasy, že? Něco tak jednoduchého a přitom tak komplikovaného. Něco, co bychom si dělali třeba jednou za měsíc, a přitom bychom měli být schopni to dělat každý den. Ale jak to funguje? Jak může něco tak jednoduchého, jako je bělení zubů, způsobit tak velkou změnu? No, na to je elaborativní odpověď. Produkty na bělení zubů využívají peroxidu vodíku, který proniká smaltem a dosahuje skvrny na zubech z jídla, pití nebo kouření. Na těchto skvrnách peroxid reaguje a ozonituje pigment, který je poté vybledne a všechny ty skvrny jsou tak eliminovány. Opalescence má výjimečnou formulaci, která udržuje peroxid ponořený ve smaltu po delší dobu, což zajišťuje lepší a déle trvající výsledky.

Bezpečné bělení s Opalescence

Jedním z největších obav, které lidé mají, když se rozhodnou pro bělení zubů, je, zda je to bezpečné. Jsem zde, abych vám řekla, že ano, je to bezpečné. A nejen to, Opalescence je jedním z nejbezpečnějších možností na trhu. Jak to mohu tvrdit? Opalescence je jediným produktem, který obsahuje fluorid a draslík, které pomáhají zpevnit zuby a chránit je před citlivostí. Díky tomu je bělení s Opalescence nejen efektivní, ale také může mít pozitivní vliv na zdraví vašich zubů, což je docela zastání je to, ne? A kromě toho, Opalescence vás nikdy nepřiměje k pocitu, že byste mohli poškodit své zuby tím, že je bělíte. Vždy se cítíte jako v dobrých rukou.

Opalescence pro dlouhotrvající výsledky

Ďalšou důležitou věcí, kterou je třeba mít na paměti při výběru produktu na bělení zubů, je doba trvání výsledků. Opravdu, co je to na výsledcích, když vydrží jenom týden nebo dva? S Opalescence to určitě nebude problém. Protože Opalescence využívá unikátní formulu k navázání bělicího gelu na skvrny nejen na povrchu, ale také v hloubce enamelu, mohou výsledky vydržet až několik měsíců! A s pravidelným použitím můžete dosáhnout trvalých výsledků. Opalescence je opravdová investice do vaší krásy a zdraví.

Je to vysoce cenově dostupné!

A nyní přichází nejlepší část. Možná byste čekali, že takový skvělý produkt bude stát majlant. Ale co když vám řeknu, že Opalescence je na trhu jedním z nejdostupnějších produktů na bělení zubů? Ano, máte pravdu. S tímto si můžete užít výhody profesionálního bělení zubů za zlomek ceny. Ať už se rozhodnete pro bělicí gel, pastu nebo proužky, Opalescence má pro každého něco. Takže, chcete-li dosáhnout těch snových, perlově bílých zubů, bez toho, abyste se museli vzdát všech svých peněz, Opalescence je tou správnou volbou pro vás.

Nejlepší mezizubní kartáčky pro citlivé dásně: Kompletní průvodce
Důležitost profesionální dentální hygieny pro vaše zdraví
Proč dásně ustupují a jak tomu zabránit: Příčiny a řešení

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli

Facebook Twitter Linkedin Reddit
Jana Stejskalová

Autor

Jsem profesionální stomatoložka s více než 20 lety praxe a zároveň zapálená autorka blogů. Působím ve velké stomatologické klinice v Liberci a mým cílem je odpovídat na všechny otázky pacientů týkající se péče o zuby. Ve svém volném čase se ráda věnuji psaní článků pro zdravotnické blogy a časopisy, kde sdílím své zkušenosti a nápady na téma péče o ústní zdraví. Věřím, že vhodná prevence je klíčem k dlouhodobému zdraví zubů a úst.

Napsat komentář