image
  • Od Jakub Šedivý
  • 22/08/23
  • 0

Zásady ochrany osobních údajů

V souladu s platnou legislativou GDPR (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů) se na těchto stránkách zavazujeme k ochraně a soukromí vašich osobních údajů. Tento dokument shrnuje, jaké údaje shromažďujeme, proč je shromažďujeme, jak s nimi nakládáme a jaké jsou vaše práva. Veškeré procesy sběru a zpracování údajů jsou prováděny v souladu s právními předpisy České republiky a Evropské unie.

Shromažďování a využití osobních údajů

Zavazujeme se shromažďovat pouze ty osobní údaje, které jsou nezbytně nutné pro poskytování našich služeb a informací o stomatologii a péči o zuby. Toto může zahrnovat, ale není omezeno na, vaše jméno, adresu, e-mail, telefonní číslo nebo údaje o vašem stomatologickém zdraví. Všechny informace jsou shromažďovány transparentně s vaším výslovným souhlasem. Bereme ochranu vašich osobních údajů velmi vážně a využíváme různé bezpečnostní technologie a postupy k ochraně vašich údajů před neoprávněným přístupem, zneužitím, ztrátou nebo poškozením.

Zpracování a uchovávání osobních údajů

Osobní údaje jsou zpracovávány pouze pro účely, ke kterým byly shromážděny, a to výhradně po nezbytně nutnou dobu. Jakmile přestanou být potřebné, jsou bezpečně a trvale zničeny nebo anonymizovány. Základním předpokladem zpracování je soulad s vysokými standardy bezpečnosti a ochrany osobních údajů. Pro zpracování údajů mohou být použity speciální systémy a databáze, které jsou pravidelně aktualizovány a zabezpečeny proti neautorizovanému vniknutí.

Přístup ke svým osobním údajům

Máte právo na přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu, výmaz nebo omezení zpracování. K zajištění vašich práv můžete kdykoliv požádat prostřednictvím e-mailu na adresu [email protected]. Na tento e-mail také můžete napsat v případě, že máte jakékoliv dotazy nebo obavy ohledně zpracování vašich osobních údajů na našem webu. Budeme se snažit vaši žádost vyřídit co možná nejdříve, ale vždy do jednoho měsíce od obdržení.

Kontaktní údaje vlastníka webu:
Jméno: Jakub Šedivý
Adresa: Jana Žižky 117, 379 01 Třeboň, Česká republika
E-mail: [email protected]

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli

Facebook Twitter Linkedin Reddit
Jakub Šedivý

Autor

Jsem stomatolog se specializací na péči o zuby. Pracuji v soukromé praxi v Třeboni a můj hlavní cíl je poskytnout klientům nejlepší možnou péči. Vedle svého stomatologického povolání také rád píšu o těchto tématech, abych mohl šířit povědomí a vzdělávat veřejnost o dobré ústní hygieně. Snažím se být na čele nejnovějších technologií v oblasti stomatologie. Mým koníčkem je také cyklistika a fotografování.

Napsat komentář