image
Jak často bělit Opalescence?
  • Od Lenka Hoffmeisterová
  • 12/09/23
  • 0

Můžete jít bělící přípravek na zuby Opalescence používat příliš často?

Vezměme to takhle, milujeme, když naše zuby září běloskvoucími záblesky a my se můžeme pyšnit nádherným úsměvem. Pokud se také rádi pochlubíte svým bílým a zdravým úsměvem, jsem si jistá, že jste již slyšeli o bělícím přípravku Opalescence. Ale mám pro vás jednu otázku: víte, jak často byste měli tento přípravek používat? No, o tom právě bude tento článek.

Bez bělení to nejde, nebo ano?

Bělení zubů, to už je něco, co dělá pro svůj úsměv téměř každý z nás. Ať už doma nebo v ordinaci zubaře, chceme mít zuby bílé a zdravé. A rozhodně si netřeba myslet, že by bělení byl nějaký moderní výmysl. Naopak, lidé se snažili mít bělé zuby již tisíce let. Už starověcí Egypťané například používali pastu z prášku z prasečích kopyt a jiných ingrediencí, aby měli zuby co nejbělejší.

Opalescence - nejen bělící přípravek

Opalescence je jedným z populárních produktů na trhu určených k bělení zubů. Ale není to jen o bělení. Opalescence se vyrábí v různých koncentracích a má různé účinky: může napomoci k remineralizaci zubní skloviny, pomáhá redukovat zubní plak a může zlepšit celkovou zdravost úst. A samozřejmě bělí - a jak!

Jak často používat Opalescence?

Potřebujete vědět, jak často byste měli používat tento bělící přípravek Opalescence? No, tak, abych předstoupila přednost teorii, musím vám říci, že to opravdu záleží. To, jak často byste měli tento produkt používat, záleží na vašem individuálním plánu péče o ústa a na tom, jak je vaše zubní sklovina citlivá. Povím vám příběh. Když jsem začala používat Opalescence, dala jsem si na rady svého zubaře a aplikovala jsem ho jednou týdně. Ale pak mi mou Mačka Lulu shodila tubu na podlahu a celá se vylila. Bělící přípravek byl všude! A tak jsem se nazlobeně otočila na Antonína, se slovy: "Zářivě bílý úsměv, zlatíčko, to je teď něco, co bude muset počkat!" Ale pak jsem se dostala k něčemu úžasnému. Když jsem konečně koupila novou tubu a začala ji používat jen jednou za dva týdny, zjistila jsem, že můj úsměv byl stále stejně bílý. Takže ano, opravdu to záleží na vás, jak často chcete používat Opalescence.

Péče o zdraví úst je důležitá

Péče o zdraví úst je nesmírně důležitá. Jak často používáte Opalescence, by mělo být jen jedním z faktorů, které musíte vzít v potaz při péči o své ústní zdraví. Nezapomeňte, že také musíte pravidelně čistit zuby, používat mezizubní kartáčky a pravidelně navštěvovat zubaře pro pravidelné kontroly.

Náš závěr - jak často bělit Opalescence?

Už jsem to řekla dříve a řeknu to znovu - jak často bělit Opalescence, záleží na vás. Neexistuje žádná pevná pravidla, protože jak často tento přípravek používáte, záleží na vašem individuálním plánu péče o zdraví úst a na tom, jak je vaše zubní sklovina citlivá.

Takže, pokud jste jako já a vy se o své zuby staráte jako o svůj klenot, pak zkuste tento bělící přípravek a uvidíte, jak často byste ho měli používat. A co více, nemusíte se o nic bát, protože pokud se budete držet pokynů, Opalescence je bezpečná metoda, jak dosáhnout sněhově bílého úsměvu. Jen si pamatujte, že úsměv je nejkrásnější klenot, který můžete nosit. A také, vzpomeňte si na můj malý příběh se ztracenou tubou bělícího přípravku a Mačka Lulu. A pak se pousmějte. Protože život je přece krásný. A je ještě krásnější s bílým úsměvem.

Jaké jsou možné vedlejší účinky bělení zubů
Jak často bělit Opalescence?

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli

Facebook Twitter Linkedin Reddit
Lenka Hoffmeisterová

Autor

Jsem stomatoložka se specializací na preventivní stomatologii a ústní zdraví. Mám soukromou praxi v Brně, kde pomáhám lidem dosáhnout a udržet skvělý úsměv. Ve volném čase se ráda věnuji psaní o péči o zuby a sdílím své odborné znalosti s veřejností. Navíc, jsem matka dvou úžasných dětí a manželka mého úžasného manžela, Antonína. Miluji svůj život a práci, kterou dělám.

Napsat komentář