image
  • Od Jakub Šedivý
  • 22/08/23
  • 0

Úvodní ustanovení

Děkujeme Vám za návštěvu našeho webu DentaMedka a projevený zájem o naše služby. V této části naleznete veškeré informace týkající se zpracování a ochrany vašich osobních údajů. Respektujeme vaše právo na ochranu soukromí a zavazujeme se chránit osobní údaje, které nám poskytnete, v souladu s platnými právními normami, zejména s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). Tato zásada ochrany osobních údajů popisuje, jaké údaje shromažďujeme, proč je shromažďujeme, jak s těmito údaji nakládáme a jaké máte možnosti co se týče kontroly nad vlastními osobními údaji a jejich ochrany.

Shromažďování a využití osobních údajů

Když navštívíte naši webovou stránku, můžeme sbírat určité informace, jako jsou vaše IP adresa, které stránky jste navštívili, kdy jste stránky navštívili a jaké prohlížeč používáte. Tato data nám pomáhají zlepšit naše služby a poskytovat vám přizpůsobený obsah. Dále můžeme shromažďovat osobní údaje, jako jsou jméno, adresa, telefonní číslo nebo e-mailová adresa, které nám poskytnete vyplněním formulářů na naší webové stránce. Tyto údaje využíváme pro komunikaci s vámi, odpověď na vaše dotazy a poskytování služeb, které jste požadovali.

Vaše práva

Jako subjekt údajů máte právo na přístup k vašim osobním údajům, opravu nepřesností, vymazání údajů, omezení zpracování, námitky proti zpracování, stejně jako právo na přenositelnost údajů. Máte také právo podat stížnost dozorovému úřadu, pokud se domníváte, že zpracování vašich osobních údajů není prováděno v souladu s GDPR. V případě jakýchkoli otázek nebo požadavků týkajících se zpracování vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese [email protected].

Bezpečnost a ochrana údajů

Přijímáme veškerá přiměřená technická a organizační opatření, aby bylo zajištěno, že vaše údaje jsou bezpečně zpracovávány a chráněny proti neoprávněnému přístupu, změně, zničení nebo jinému nezákonnému zpracování. Všichni, kdo s vašimi údaji přicházejí do kontaktu, jsou vázáni mlčenlivostí a musí dodržovat všechny technické a organizační mechanismy ochrany osobních údajů.

Kontakt

Pokud máte jakékoli otázky nebo obavy týkající se ochrany vašich osobních údajů, můžete se na nás obrátit. Vaše připomínky a dotazy jsou pro nás důležité. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím emailu na [email protected] nebo se můžete zastavit na adrese Jana Žižky 117, 379 01 Třeboň, Česká republika. Těšíme se na vaši zpětnou vazbu a spolupráci.

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli

Facebook Twitter Linkedin Reddit
Jakub Šedivý

Autor

Jsem stomatolog se specializací na péči o zuby. Pracuji v soukromé praxi v Třeboni a můj hlavní cíl je poskytnout klientům nejlepší možnou péči. Vedle svého stomatologického povolání také rád píšu o těchto tématech, abych mohl šířit povědomí a vzdělávat veřejnost o dobré ústní hygieně. Snažím se být na čele nejnovějších technologií v oblasti stomatologie. Mým koníčkem je také cyklistika a fotografování.

Napsat komentář